Mówi się, że nieruchomości to ‘ludzki biznes’ i Audley Developments Polska może pochwalić się pielęgnowaniem tego stwierdzenia. Wiele pomyślnie ukończonych projektów w Wielkiej Brytanii oraz liczne kontakty z profesjonalistami to klucz do sukcesu.

W ciągu wielu lat wspólnego doświadczenia zawodowego, grupa naszych ludzi zdobyła szereg niezbędnych umiejętności, które są kluczowe do dostarczenia opłacalnych inwestycji na czas i w ramach określonego budżetu.


Tomasz Stefański
Prokurent

tomasz.stefanski@audley-developments.pl
+48 603 189 767

Tomasz Stefański jest jednym z Dyrektorów Audley Developments Polska i razem z Peterem MacLean oraz Michaelem Brind w 2007 r. rozpoczął działalność firmy Zany w Polsce, która to następnie zmieniła nazwę na Audley. Posiada wykształcenie z zakresu planowania przestrzennego - w 2008 r. ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Tomasz odpowiedzialny jest za prowadzenie działalności firmy w Polsce, a w szczególności za wyszukiwanie terenów pod przyszłe inwestycje, planistyczno-architektoniczną stronę przygotowania projektów, jak również proces negocjacyjny oraz kupno nieruchomości na terenie kraju.

Peter MacLean
BSC (Hons) MRICS C Dip AF Owner and President

peter.maclean@audley-developments.pl
+44 7850 277 354

Peter MacLean, swoją karierę zaczął w Richard Eblis, skąd dołączył do Citygrove Developments Plc. Doświadczenie, jakie zdobył przez lata, sprawiło, że krótko po założeniu Audley Developments, Peter dołączył do firmy i nieprzerwanie od 1990 roku nią zarządza. Od tego czasu, Audley zainwestowało w wiele kompleksów usługowo-handlowych w Wielkiej Brytanii i zyskownie kontynuuje swą działalność po dzień dzisiejszy. W 2007 utworzył i stoi na czele Audley Developments Polska Sp. z o.o.